Grafické služby

Společnost Lingea s.r.o. nabízí svým zákazníkům širokou paletu služeb. Díky dlouholetým zkušenostem a aktivitám v celé řadě evropských zemí a na mnoha trzích po celém světě poskytujeme svým klientům komplexní řešení projektů v nejrůznějších oblastech.

Dále nabízíme:

komplexní DTP

Máte knihu, katalog, leták či jinou tiskovinu, kterou chcete aktualizovat či přeložit do jiného jazyka, a nechce se Vám starat o záležitosti týkající se grafických úprav, sazby či tisku?
Rádi Vám připravíme a vytiskneme Vaše upravené či přeložené materiály 1 : 1, tj. Vy nám dodáte zadání a my se postaráme o překlad, sazbu i tisk. Pracujeme s libovolnými formáty (doc, rtf, pdf, html, xml, indd ap.) a dokument graficky upravíme dle Vašeho přání.

příprava vydání knih

Chystáte se vydat knihu, brožuru či jinou tiskovinu?
Převezmeme Vaše díla (třeba ve stavu rukopisu) a postaráme se o jejich převod do tištěné podoby, o sazbu i tisk. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rádi zajistíme také distribuci – zejména pak v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Maďarsku.

Již mnoho let se podílíme na celé řadě projektů renomovaných zahraničních nakladatelů. Svá data nám ke zpracování s důvěrou svěřují vydavatelé jako CollinsOxford či Longman.

Pro konkrétní nabídku služeb dle Vašeho zadání nás prosím kontaktujte na adrese: info@preklady.cz.

Veškeré materiály, které nám předáte k vypracování nezávazné cenové nabídky, nebo pro vypracování zakázky dle Vašich požadavků, jsou považovány za důvěrné a nebudou využity jinak než k provedení Vámi objednané služby.

Aktuality

Mezinárodní strojírenský veletrh - MSV 2018

V letošním roce se opět účastníme mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná ve dnech 1.-5.10. 2018 na brněnském výstavišti.

více zde...

o nás

Překlady z /do následujících jazyků

angličtina, němčina, ruština více