Elektronické slovníky

Naším nejznámějším produktem je Lingea Lexicon, bezpochyby nejoblíbenější a nejrozšířenější elektronický slovník současnosti. Od r. 2008 je v prodeji výrazně inovovaná řada Lexicon 5, jejíž součástí jsou praktické a velké slovníky pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu, dále ekonomické, technické, právnické a další speciální slovníky. Vlajkovou lodí jsou produkty s přívlastkem platinum, největší a nejpodrobnější slovníky, které kdy byly u nás vytvořeny. Všechny tituly řady Lexicon 5 lze používat na třech různých platformách: Windows, Linux a Mac OS X. Pro firmy navíc nabízíme verzi vhodnou k začlenění do firemního intranetu.
Dalším produktem je EasyLex 2, kvalitní slovník s unikátními funkcemi za minimální cenu. Řada titulů HandyLex 2 je určena pro mobilní telefony, kapesní počítače a tablety. Aktuálně lze tyto nové slovníky provozovat na platformách Windows Mobile 5 a 6, Windows Phone 7, Symbian, iOS ( iPhone/iPad) a Android. Naše celková nabídka nyní čítá desítky elektronických titulů a neustále se rozrůstá.

Aktuality

Mezinárodní strojírenský veletrh - MSV 2018

V letošním roce se opět účastníme mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná ve dnech 1.-5.10. 2018 na brněnském výstavišti.

více zde...

o nás

Překlady z /do následujících jazyků

angličtina, němčina, ruština více