Spolupráce

Chcete pracovat jako překladatel/tlumočník/korektor?

Rádi uvítáme v našich řadách kvalifikované, spolehlivé a flexibilní spolupracovníky s dlouhodobou praxí v oboru.

Své kolegy si pečlivě vybíráme! Po nezávazné registraci, kterou můžete provést níže, Vás budeme kontaktovat s žádostí o doplnění dalších potřebných údajů a s požadavkem na vypracování zkušebního překladu/zkušební korektury. Ověření kvality Vaší práce je podmínkou pro zahájení vzájemné spolupráce.

Aktivně a dlouhodobě spolupracujícím překladatelům, tlumočníkům i korektorům nabízíme možnost zakoupení elektronických a knižních slovníků Lingea za výhodné ceny.


Registrační dotazník

z jazyka do jazyka
jazyk
jazyk

Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé, a souhlasím s jejich zařazením do databáze překladatelské společnosti Lingea s.r.o. Odesláním tohoto formuláře prohlašují, že jsem se seznámil/a s dokumentem „Ochrana osobních údajů“ dostupným zde a uděluji společnosti Lingea s.r.o. souhlas se zpracováním mých výše vyplněných osobních údajů na dobu dvou (2) let za účelem informování o pracovních příležitostech pro překladatele a tlumočníky. Jsem si vědom/a, že takto udělený souhlas mohu kdykoliv odvolat, že jsou mé údaje důvěrné a nebudou poskytnuty třetím osobám ani použity k jiným, zde neuvedeným účelům.